Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

Stała obsługa firm

Powierzając nam kompleksową obsługę Twojej firmy w zakresie BHP i PPOŻ oszczędzasz czas i pieniądze, niezbędne do wyszkolenia jednego z Twoich pracowników. Kilkunastoletnia obecność w branży pozwoliła nam zdobyć doświadczenie i wypracować sprawdzone standardy działania.

To my jesteśmy odpowiedzialni za wszystkie obowiązki związane z Bezpieczeństwem i Higieną Pracy, jakie nakłada na właścicieli firm i same przedsiębiorstwa polskie ustawodawstwo.

Obserwujemy stale zmieniające się wymogi prawne i dbamy, aby Twoja firma niezwłocznie je spełniała. Dzięki temu możesz rozwijać swój biznes, nie martwiąc się o zadania służby BHP.

Tym z przyjemnością zajmiemy się my.

Szkolenia

Nie ryzykuj! Dopuszczenie do pracy pracownika bez ważnego wyszkolenia BHP może kosztować Cię nawet 30 tysięcy złotych. Jeśli dojdzie także do wypadku, może grozić Ci odpowiedzialność karna.

W każdym miesiącu przeprowadzamy kilkanaście szkoleń wstępnych i okresowych. Przekazujemy wiedzę w jasny i przystępny sposób.

Nasi specjaliści dopierają tematykę szkoleń do wymogów stanowiska pracy. W zależności od potrzeb możemy przeprowadzić szkolenie w Twojej firmie, bądź też w jednej z naszych sal szkoleniowych.

Zawsze dbamy o czas Twoich pracowników.

Ocena ryzyka zawodowego

Pomagamy w systematycznym badaniu wszystkich aspektów pracy i znajdowaniu zagrożeń z nią związanych. Opracowujemy plany przeciwdziałań i ograniczeń ich występowania.

Pierwsza pomoc

Organizujemy szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Szkolimy w zakresie praktycznym oraz teoretycznym. Zawsze dbamy o jak największy realizm aby ćwiczenia odbywały się w warunkach zbliżonych do naturalnych.

Wypadki przy pracy

Pomagamy przy wszystkich formalnościach związanych z zaistniałym wypadkiem. Przeprowadzamy wszelkie niezbędne procedury. Ustalamy przyczyny i wdrażamy niezbędne zalecenia, aby uniknąć podobnego zdarzenia w przyszłości.

Środki ochrony

Tworzymy zestawienie niezbędnego sprzętu ochronnego w firmie. Współpracujemy z najlepszymi producentami i dystrybutorami sprzętu ochrony osobistej. Znajdujemy najbardziej optymalne rozwiązania cenowe nie wpływające na bezpieczeństwo pracowników.

Zadzwoń aby uzyskać szczegółowe informacje +48 509 214 472